Bezpłatna dostawa przy zakupach powyżej 250 zł! | Dostawa: paczkomat InPost 12zł, Kurier 16zł

Kto za tym stoi?

Dzikie Łąki to rodzinna firma, której fundamentem jest miłość do natury, naturalnej pielęgnacji i siebie nawzajem.

Ola – siła sprawcza, twórcza i napędowa Dzikich Łąk. Tworzy receptury, testuje je cierpliwie na własnej skórze, poprawia i ulepsza, a kiedy spełnią jej wysokie wymagania własnoręcznie przygotowuje każdy kosmetyk. Realizowanie pasji, tworzenie od podstaw, ciągłe szukanie, szkolenie i rozwijanie się są tym, czego szukała z życiu i dla czego przewróciła swoje życie do góry nogami, porzucając etatową pracę i tworząc Dzikie Łąki.

Borewicz – przewodnik i tropiciel Dzikich Łąk. Pilnuje, by Aleksandra nie spała zbyt długo i jak najwcześniej rozpoczynała pracę. Niestrudzenie wyciąga Olę i Rafała na łąki – nie tylko kwietne, ale także leśne, ziołowe, cytrusowe, orientalne… Bo dzikich łąk jest jeszcze wiele do odkrycia…

Rafał – podpora i największe wsparcie Aleksandry. Przez cały proces powstawania Dzikich Łąk – od pierwszej nieśmiałej koncepcji do otwarcia pracowni – nawet na moment nie stracił wiary w ich powodzenie. To dzięki niemu przesyłki docierają do klientów kompletne i starannie zabezpieczone.

To dzięki tej trójce trafią do Was kosmetyki o starannie opracowanych recepturach, posiadające pozytywną ocenę bezpieczeństwa i wyprodukowane w spełniającej wymogi sanitarne pracowni. A przede wszystkim pełne natury i miłości.